Turnus Rehabilitacyjno – wypoczynkowy w Dąbkach „Polonez”

OŚRODEK SANATORYJNO – WYPOCZYNKOWY „POLONEZ”
05.09 – 19.09.2020 R.
CENA: 1950 ZŁ 

DĄBKI – leżą jednocześnie nad Bałtykiem i dużym, przymorskim jeziorem Bukowo. Ze względu na działający prozdrowotnie mikroklimat i czystość powietrza, miejscowości oraz okolicznym terenom nadano status uzdrowiska.

ZAKWATEROWANIE:
Sanatorium Uzdrowiskowe „POLONEZ” położone jest w urokliwym nadmorskim kurorcie Uzdrowisko Dąbki. Ośrodek znajduje się w odległości 150 metrów od morza oraz 1500 metrów od jeziora Bukowo. Na dużym, ogrodzonym i zadrzewionym terenie należącym do ośrodka znajduje się parking na 50 samochodów, plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy, boisko do piłki siatkowej, miejsce do biesiady przy ognisku za stanowiskiem do grillowania, sauna fińska, wypożyczalnia rowerów. Pokoje 2-osobowe typu studio (2 + 2) z łazienkami i balkonami w dwóch 2-piętrowych obiektach noclegowych oraz 2 lub 3 osobowe apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio, internet Wi-Fi leżaki, dużą szafę na ubrania, czajnik, sztućce, suszarkę na odzież.

CENA ZAWIERA:
* wyżywienie: śniadanie, obiad kolacja
* 2 zabiegi dziennie (od poniedziałku do piatku + gimnastyka
* 1 wejście na basen
* wycieczka autokarowa ze zwidzaniem okolicznych atrakcji
* ognisko z pieczeniem kiłbasek
* piesze wycieczki
* opieka medyczna
* przejazd autokarem

Dodatkowo proponujemy wycieczki fakultatywne do uzgodnienia na miejscu.

UWAGA:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dokonanie przedpłaty do dnia 15.02.2020 r.  w wysokości 450 zł na konto 78 1020 3714 0000 4802 0393 5079  z podaniem terminu wyjazdy i numeru telefonu kontaktowego.

Cena obejmuje wyjazd z Prudnika. Pozostałe rejony kraju cena zależna od odległości między miejscem wyjazdu, a ośrodkiem.