Turnus Rehailitacyjno – wypoczynkowy w Romanówce „Biały Lew”

Ośrodek rehabilitacyjno –edukacyjny „BIAŁY LEW”

DATA I CENA DO UZGODNIENIA

Romanówka  – położona na Wyżynie Lubelskiej. Malownicze krajobrazy i czyste powietrze czynią ją zakątkiem ciszy i spokoju kusząc tym turystów do przyjazdu i spędzania tu wolnego czasu. Piękne krajobrazy i dobrze przygotowana infrastruktura turystyczna zachęca do licznych spacerów i przejażdżek rowerowych. Lokalizacja na obrzeżu trójkąta turystycznego Nałęczów ­ Kazimierz Dolny – Puławy umożliwia organizowanie naszym gościom atrakcyjnych wycieczek.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek rehabilitacyjny zapewnia pokoje 2-osobowe z pełnym wezłem sanitarnym, TV, internet.

CENA ZAWIERA:
* pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu),możliwość  skorzystania z diet za dodatkową opłatą
* 2 zabiegi dziennie indywidualnie zlecone zgodnie ze schorzeniem z puli zabiegów standardowych (oprócz niedzieli i świąt),
* edukację zdrowotną,
* pogadanki o różnej tematyce
* 1h korzystania z basenu wewnętrznego ośrodka
* gimnastyka grupowa (realizacja przy min. 20 osobach)
* wieczorek taneczny
* opieka interwencyjna lekarza
* przejazd autokarem


Dodatkowo proponujemy wycieczki fakultatywne do uzgodnienia na miejscu.

UWAGA:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dokonanie przedpłaty na konto 78 1020 3714 0000 4802 0393 5079  z podaniem terminu wyjazdy i numeru telefonu kontaktowego.

Cena obejmuje wyjazd z Prudnika. Pozostałe rejony kraju cena zależna od odległości między miejscem wyjazdu, a ośrodkiem.