Turnus Wypoczynkowy w Świnoujściu „Rybitwa”

27.04 – 10.05.2023 r

Cena: 2700 zł

Świnoujście od lat pozostaje nadbałtyckim hitem z wyróżnianą Błękitną Flagą piękną plażą i okalającymi ją wyjątkowo ciepłymi wodami Morza Bałtyckiego. Będąc w Świnoujściu, należy przejść się dziewiętnastowiecznym Parkiem Zdrojowym, pomiędzy promenadą a śródmieściem z ciekawym układem urbanistycznym, zobaczyć zabytkowe budowle portowe, kapitanat, dawną stocznię, dom szachulcowy, schron oraz piękne kościoły. Plażę okalają lasy sosnowe i bukowe, wydmy, a niedaleko znajduje się rezerwat ptaków z kormoranami. Jest tu sporo pomników przyrody i drzew pomnikowych, głównie cisów, dębów, lip, platanów, wiązów, sosen, jodeł. W Świnoujściu i okolicach znajdziemy liczne trasy rowerowe oraz kajakowe.

ZAKWATEROWANIE:

W kurorcie tętniącym życiem, w przepięknej dzielnicy nadmorskiej, mieści się OSW Świnoujście.
W dwóch willach, zbudowanych około 1900 roku, znajduje się aż 106 miejsc noclegowych.
W obiekcie w 2016 roku została przeprowadzona termomodernizacja oraz gruntowny remont. Budynki Rybitwa i Cyranka dzieli od siebie jedynie ulica. W obrębie budynków dla naszych Gości dostępny jest parking. W odległości około 200 metrów – piaszczysta i najszersza plaża w Polsce! Wystarczy parę kroków i jesteście Państwo na promenadzie, wzdłuż której przebiega oddana do użytku w 2019 roku ścieżka zdrowia z wieloma atrakcjami, między innymi tężnią.

CENA ZAWIERA:

  • Nocleg i wyżywienie (śniadanie i obiadokolacje)
  • nieograniczony dostęp Wi-Fi
  • przejazd autokarem w obie strony

 

CENA NIE OBEJMUJE OPŁATY KLIMATYCZNEJ

Wycieczki fakultatywne do uzgodnienia na miejscu.

UWAGA:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dokonanie przedpłaty w wysokości 450 zł  
na konto 78 1020 3714 00004802 0393 5079   z podaniem terminu wyjazdy i numeru telefonu kontaktowego.

Cena obejmuje wyjazd z Prudnika. Pozostałe rejony kraju cena zależna od odległości między miejscem wyjazdu, a ośrodkiem.